Notāru saraksts Rīgā

Reģions Pilsēta Adrese Vārds Uzvārds E-pasta adrese Tālrunis
Rīga Rīga 13. janvāra iela 33 Jānis Skrastiņš Janis.Skrastins@LatvijasNotars.lv +37167226850
Rīga Rīga A. Deglava iela 9 Brigita Bazeviča Brigita.Bazevica@LatvijasNotars.lv +37167845422
Rīga Rīga A. Deglava iela 9 Uldis Bazevičs Uldis.Bazevics@LatvijasNotars.lv +37167845422
Rīga Rīga A. Pumpura iela 6-101 (ieeja no J. Alunāna ielas pretī Zviedrijas vēstniecībai) Aigars Kaupe Aigars.Kaupe@LatvijasNotars.lv +37167334460 +37129203484
Rīga Rīga Balasta dambis 1a, 5. stāvs (Swedbank centrālā ēka) Loreta Balode Loreta.Balode@LatvijasNotars.lv +37167408914
Rīga Rīga Baznīcas iela 31 Ingūna Bobrovska Inguna.Bobrovska@LatvijasNotars.lv +37167312229
Rīga Rīga Baznīcas iela 31 Arlita Mintāle Arlita.Mintale@LatvijasNotars.lv +37167312243
Rīga Rīga Baznīcas iela 41/43 Janīna Nollendorfa Janina.Nollendorfa@LatvijasNotars.lv +37167310617
Rīga Rīga Blaumaņa iela 16/18 Ilona Ķibilde Ilona.Kibilde@LatvijasNotars.lv +37167284548
Rīga Rīga Blaumaņa iela 5a-6 Anta Maldupe-Krūmiņa Anta.Maldupe.Krumina@LatvijasNotars.lv +37167281350
Rīga Rīga Brīvības gatve 226, 1. birojs Dzintra Zitmane Dzintra.Zitmane@LatvijasNotars.lv +37167566073
Rīga Rīga Brīvības gatve 336 Sandra Stīpniece Sandra.Stipniece@LatvijasNotars.lv +37167553590
Rīga Rīga Brīvības iela 58 Eduards Virko Eduards.Virko@LatvijasNotars.lv +37167289129
Rīga Rīga Brīvības iela 85 Skaidrīte Krūmiņa Skaidrite.Krumina@LatvijasNotars.lv +37167843780 +37167843781 +37167843782
Rīga Rīga Bruņinieku iela 8a-3 Inita Kalniņa Inita.Kalnina@LatvijasNotars.lv +37167276020
Rīga Rīga Cēsu 31, korpuss 9 Sarmīte Orlovska Sarmite.Orlovska@LatvijasNotars.lv +37167288031
Rīga Rīga Cēsu ielā 31, korpuss 9 Ilze Metuzāle Ilze.Metuzale@LatvijasNotars.lv +37167288031
Rīga Rīga Dzirnavu iela 62-9 Arnis Krēgers Arnis.Kregers@LatvijasNotars.lv +37167385040
Rīga Rīga Dzirnavu iela 66-24 Lauma Šneidere Lauma.Sneidere@LatvijasNotars.lv +37167242378
Rīga Rīga Dzirnavu iela 92-7 Inga Dobbermane Inga.Dobbermane@LatvijasNotars.lv +37129109780 +37167218710
Rīga Rīga Elizabetes iela 45/47 Kitija Garā Kitija.Gara@LatvijasNotars.lv +37167218425
Rīga Rīga Elizabetes iela 51-5 (3.stāvs) Inga Kalniškāne Inga.Kalniskane@LatvijasNotars.lv +37167218970 +37167218971
Rīga Rīga Elizabetes iela 75 Sandra Jakušenoka Sandra.Jakusenoka@LatvijasNotars.lv +37167284345
Rīga Rīga Ernesta Birznieka-Upīša iela 20A-621 Daina Trautmane Daina.Trautmane@LatvijasNotars.lv +37167283934
Rīga Rīga Ģertrūdes iela 10/12 Inese Jaunzeme Inese.Jaunzeme@LatvijasNotars.lv +37167294106 +37127888887
Rīga Rīga Ģertrūdes iela 14-3 Rihards Mintāls Rihards.Mintals@LatvijasNotars.lv +37167312156
Rīga Rīga Ģertrūdes iela 7 Laila Poriete Laila.Poriete@LatvijasNotars.lv +37167313247
Rīga Rīga Ģertrūdes iela 9-5 Diāna Tučkus Diana.Tuckus@LatvijasNotars.lv +37167315611
Rīga Rīga Ģertrūdes iela 9-7 Inga Muciņa Inga.Mucina@LatvijasNotars.lv +37167275440
Rīga Rīga Kalnciema iela 24 Ludis Sakne Ludis.Sakne@LatvijasNotars.lv +37167613722
Rīga Rīga Kalpaka bulvāris 9 Valda Vaivara Valda.Vaivara@LatvijasNotars.lv +37167331316
Rīga Rīga Kaļķu iela 26 Argita Gustafssone Argita.Gustafssone@LatvijasNotars.lv +37167210252
Rīga Rīga Kr. Barona iela 32 Zane Ernštreite Zane.Ernstreite@LatvijasNotars.lv +37167280550
Rīga Rīga Kr. Barona iela 64-1 Iveta Vitkovska Iveta.Vitkovska@LatvijasNotars.lv +37167813548
Rīga Rīga Kr.Barona iela 64-1 Ināra Reliņa Inara.Relina@LatvijasNotars.lv +37167813548
Rīga Rīga Krišjāņa Barona iela 28a – 2 (ieeja no Dzirnavu ielas) Guna Stikute Guna.Stikute@LatvijasNotars.lv +37167331600 +37167331650
Rīga Rīga Lāčplēša iela 17-2 Agrita Liepniece Agrita.Liepniece@LatvijasNotars.lv +37167282071
Rīga Rīga Lāčplēša iela 23 Ināra Dobbermane Inara.Dobbermane@LatvijasNotars.lv +37167284960
Rīga Rīga Maskavas iela 240 Ilona Grikke Ilona.Grikke@LatvijasNotars.lv +37167242214
Rīga Rīga Merķeļa iela 21 Ņina Šarkova Nina.Sarkova@LatvijasNotars.lv +37167223244
Rīga Rīga Merķeļa iela 6-306 (3. stāvs) Leila Blūzmane Leila.Bluzmane@LatvijasNotars.lv +37167226827
Rīga Rīga Palasta iela 9 Agra Šeibe Agra.Seibe@LatvijasNotars.lv +37167221133 +37129455184
Rīga Rīga Pērses iela 14 Ineta Bulāne Ineta.Bulane@LatvijasNotars.lv +37167281090
Rīga Rīga Pērses iela 14 Laila Lapiņa Laila.Lapina@LatvijasNotars.lv +37167287733
Rīga Rīga Pērses iela 9/11 Ilze Pilsētniece Ilze.Pilsetniece@LatvijasNotars.lv +37167201301
Rīga Rīga Pulkveža Brieža iela 6-2 Kristīne Višinska Kristine.Visinska@LatvijasNotars.lv +37167821655
Rīga Rīga Republikas laukums 2A, 2. stāvs Hermanis Vidžups Hermanis.Vidzups@LatvijasNotars.lv +37167228816
Rīga Rīga Rūpniecības iela 17 Ilze Freidenfelde Ilze.Freidenfelde@LatvijasNotars.lv +37167326663
Rīga Rīga Skanstes iela 12 Līga Eglīte Liga.Eglite@LatvijasNotars.lv +37167218737
Rīga Rīga Skolas iela 31-1 Anita Elksne Anita.Elksne@LatvijasNotars.lv +37167271066
Rīga Rīga Slokas iela 21 Daina Roskoša Daina.Roskosa@LatvijasNotars.lv +37167616799
Rīga Rīga Stabu iela 19, birojs Nr. 108 Evita Mančinska Evita.Mancinska@LatvijasNotars.lv +37167297303
Rīga Rīga Stabu iela 29 Ināra Ceiča Inara.Ceica@LatvijasNotars.lv +37167278616
Rīga Rīga Stabu iela 65 Karina Kaugure Karina.Kaugure@LatvijasNotars.lv +37167292787
Rīga Rīga Tallinas iela 49 Viktors Ozols Viktors.Ozols@LatvijasNotars.lv +37167296419
Rīga Rīga Tērbatas iela 42/44-2 Māra Krasovska Mara.Krasovska@LatvijasNotars.lv +37167282016
Rīga Rīga Ūnijas iela 8, korpuss 9 (Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas un Rīgas rajona tiesas zemesgrāmatu nodaļu ēka) Sandra Eilande Sandra.Eilande@LatvijasNotars.lv +37167225512 +37129220019
Rīga Rīga Zaubes iela 7-2 Irēna Ziringa Irena.Ziringa@LatvijasNotars.lv +37167313608